Informacje

"Bebok to nadprzyrodzona istota z polskiego folkloru, prawdopodobnie demon słowiański. W wierzeniach ludowych na Górnym Śląsku Bebok mieszka w okolicach ludzkich zabudowań. Spotkać go można w zakazanych, niedostępnych miejscach gdzie nie powinny chodzić dzieci. Znak rozpoznawczy Beboka to wielki pysk, ostre zęby i owłosione kopyta. Beboka podejrzewa się o porywanie do brudnego worka niegrzecznych dzieci, które nie słuchają rodziców. Niektóre agresywniejsze Beboki dodatkowo tłuką dzieci kijem. Aby uchronić się przed Bebokiem wystarczy stosować się do poleceń rodziców."

Bebok - śląskie dni z grami fabularnymi i planszowymi to dwudniowy konwent dla fanów fantastyki. Celem imprezy jest umożliwienie uczestnikom spędzenia dwóch dni na aktywnym graniu w gry fabularne i gry planszowe. Dodatkowo w programie imprezy planowane są konkursy z nagrodami, warsztaty, prelekcje i inne pokazy.

Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie! Przyjdź i graj ile tylko starczy Ci sił!

Data i miejsce:

Siódma edycja konwentu odbędzie się 11 i 12 listopada 2017 roku w Bytomiu, w województwie Śląskim. Atrakcje Beboka będą zlokalizowane w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 znajdującym się przy ulicy Powstańców Warszawskich 12, 41-902 Bytom.

Teren konwentu będzie otwarty dla uczestników w godzinach 10:00 - 19:00 w każdym dniu konwentu.

Koszt uczestnictwa:


Wstęp jednodniowy (sobota LUB niedziela)
Wstęp dwudniowy
Zwykły uczestnik
15 złotych
20 złotych
Uczniowie szkół podstawowych
i gimnazjum
10 złotych
15 złotych
Dzieci do lat 6
bezpłatnie
bezpłatnieNocleg:

Ze względu na to, że Bebok jest wydarzeniem lokalnym w trakcie trwania konwentu nie przewidziano organizacji noclegu dla uczestników.

Jak zgłosić sesję?

Jeżeli jesteś Mistrzem Gry i chciałbyś na Beboku poprowadzić sesję RPG masz możliwość zgłoszenia jej przed konwentem. Aby to zrobić wypełnij formularz i prześlij go na adres e-mailowy bebok.bytom[at]gmail.com Koordynatorzy umieszczą informacje o Twojej sesji w tabeli oraz na stronie internetowej.

Możesz również zgłosić sesję w trakcie trwania konwentu. Poinformuj o swoich planach w akredytacji. Koordynatorzy udostępnią Ci specjalną kartę sesji, którą wypełnisz, a następnie zawiesisz na tablicy gier.  Później będziesz musiał poczekać na zgłoszenie się chętnych graczy. 

Jak zapisać się na sesję?

Jeżeli jesteś Graczem i interesuje Cię tylko gra w gry fabularne możesz zapisać się na sesję przed konwentem. Aby to zrobić prześlij na adres e-mailowy bebok.bytom[at]gmail.com wiadomość, że chcesz uczestniczyć w sesji zaprezentowanej w tabeli. Przed konwentem koordynatorzy umieszczą informacje o Twoim udziale w sesji w tabeli oraz na stronie internetowej. Dzięki elektronicznemu zapisaniu się na sesję, masz pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca.

Jak zgłosić atrakcje?

Aby zgłosić atrakcje na Beboka należy postąpić podobnie jak w przypadku zgłaszania sesji lub zapisu na sesję. Wypełnij dostępny na stronie formularz i prześlij go na adres e-mailowy bebok.bytom[at]gmail.com Po otrzymaniu Twojego e-maila Koordynatorzy umieszczą informację o Twojej atrakcji na stronie internetowej w zakładce "Atrakcje".

Osoby niepełnoletnie:

Osoby w wieku 12-18 lat, zainteresowane zabawą na konwencie Bebok - śląskie dni z grami fabularnymi muszą posiadać przy sobie pisemną zgodę Rodziców lub opiekunów na uczestnictwo w imprezie. Pisemna zgoda znajduje się w dziale pliki, w prawej kolumnie strony internetowej Beboka lub pod poniższym linkiem.


Dzieci w wieku do 12 lat mogą przebywać na konwencie tylko pod opieką osoby dorosłej!