O Beboku

"Bebok to nadprzyrodzona istota z polskiego folkloru, prawdopodobnie demon słowiański. W wierzeniach ludowych na Górnym Śląsku Bebok mieszka w okolicach ludzkich zabudowań. Spotkać go można w zakazanych, niedostępnych miejscach gdzie nie powinny chodzić dzieci. Znak rozpoznawczy Beboka to wielki pysk, ostre zęby i owłosione kopyta. Beboka podejrzewa się o porywanie do brudnego worka niegrzecznych dzieci, które nie słuchają rodziców. Niektóre agresywniejsze Beboki dodatkowo tłuką dzieci kijem. Aby uchronić się przed Bebokiem wystarczy stosować się do poleceń rodziców."

Bebok - wieczór z grami fabularnymi to wydarzenie dla młodzieży i dorosłych. Tym razem umożliwiamy uczestnikom spędzenia kilku godzin na aktywnym graniu w gry fabularne (RPG).

Bebok to imprezy dla fanów fantastyki, gier fabularnych i planszowych. Do tej pory zorganizowaliśmy osiem edycji konwentu Bebok - śląskie dni z grami fabularnymi oraz planszowymi wraz z Młodzieżowym Domem Kultury nr 1 w Bytomiu, a także trzy edycje specjalne we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Bobrownikach. Współpracujemy z wieloma podmiotami - grupami fanów, portalami tematycznymi, wydawnictwami oraz lokalnymi firmami. Wspieramy też szkoły i inne ośrodki edukacyjne.

Nadchodzący Bebok - wieczór z grami fabularnymi  to pierwsza impreza wyłącznie dla fanów gier RPG!
Data i miejsce:

Nasze wydarzenie odbędzie się 16 listopada 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu (ul. Powstańców Warszawskich 12, nieopodal dworca autobusowego oraz dworca PKP). W zakładce Dojazd znajdziesz informacje, które pomogą Ci dotrzeć na imprezę!

Bebok - wieczór z grami fabularnymi odbywa się w godzinach 16.00 - 22.00.

Koszt uczestnictwa:

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.


Jak zgłosić swój udział jako MG lub Gracz?

Przejdź do zakładki Zgłoszenie MG/Gracza. Znajdziesz tam formularz kontaktowy i wszelkie informacje potrzebne do uczestnictwa w imprezie!
Dzięki elektronicznemu zgłoszeniu lub zapisaniu się na sesję masz pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca!