wtorek, 13 listopada 2018

Aktualizacja

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Drodzy Gracze i Mistrzowie Gry.

Niestety, kilka dni przed konwentem zdarzyły się sytuacje losowe, które spowodowały, że musimy wprowadzić zmiany w harmonogramie imprezy.

Wszystkie informacje zamieszczamy poniżej, a odpowiednie zmiany zostały już wprowadzone do zakładki "Sesje RPG". Zmiany poznacie pod kolorze czerwonym, którym je oznaczyliśmy.

1. Sesję Przygoda w zatoce Chult poprowadzi Mateusz Śmietana, który zastąpi na stanowisku Mistrza Gry Leszka Zielińskiego. Niestety, Leszek z przyczyn niezależnych od niego nie może wziąć udziału w imprezie. Dziękujemy Leszkowi za chęć pomocy i trzymamy kciuki!

2. Sesja Grobowa Cisza została odwołana z powodu opisanego powyżej. Gracz, który był na nią zapisany został przydzielony do sesji Spotkanie pośrodku nocy.

3. Sesja Spotkanie pośrodku nocy rozpocznie się o godzinie 18:00, a nie godzinie 16:00 jak było to planowane na samym początku.

4. Zwolniło się jedno miejsce na sesji Fiat voluntas tua w WODa. Jeżeli chcielibyście zagrać zapraszamy do zapisania się za pomocą maila.


Najmocniej przepraszamy wszystkich za wprowadzone zmiany, ale nie wymyśliliśmy lepszego rozwiązania tej niefortunnej sytuacji.