środa, 8 listopada 2017

Z dziennika badacza 9 XI '17

Czuję się dzisiaj nieco dziwnie. Zmierzyłem temperaturę i okazało się, że mam 42 stopnie, czyli nic poważnego. To tylko efekt Gorączki Podziemnej Mocy...

"W tym szaleństwie jest metoda" - słowa Szekspira najlepiej oddają działalność wydawnictwa Lucrum Games. Najbardziej nieobliczalne, zaskakujące i szalone przedsiębiorstwo zajmujące się grami planszowymi w Polsce pojawi się również na naszym wydarzeniu. Jak to z nimi bywa, postanowili zarazić Was swoją najnowszą produkcją.

Gra, wyczekiwana od dawna, wreszcie pojawiła się na rynku. Nie próżnujemy i zapraszamy na turniej Gorączki Podziemnej Mocy!

Wiecie, co jest lepszego od wcielenia się w dzielnego bohatera heroicznie gromiącego hordy potworów?...
...
Wcielenie się w dwóch bohaterów jednocześnie i gromienie jeszcze większych hord potworów!
Zejdźcie do mrocznych podziemi i zmierzcie się z kolejnymi falami przebrzydłych monstrów oraz Władcą Podziemi albo jego Smokiem. Zbierajcie doświadczenie i ogołacajcie truchła wrogów ze złota. Niech niewidzialna ręka łomotu rzuci Was w sam wir tej straszliwej jatki! Niech Gorączka Podziemnej Mocy będzie z Wami! Bić albo nie bić? Oto jest pytanie! 
Prawdziwa przyjemność przychodzi po walce, kiedy zbieramy łupy, a za zdobyte doświadczenie awansujemy naszych bohaterów zwiększając ich zdolności.
Wygra oczywiście najbogatszy, ale nawet jeśli zakończycie grę bez fury złota, to na pewno wzbogacicie się o dobre kilkanaście minut niesamowitych emocji i gromkiego śmiechu.

Turniej Gorączki Podziemnej Mocy planowany jest na sobotę, godz. 14:00.