wtorek, 31 października 2017

Z dziennika badacza 31 X '17

Pewnie Wy również odliczacie dni do wystawy. Jeśli jednak z jakiegoś powodu wciąż wahacie się nad wizytą, mam nadzieję, że poniższa informacja rozwieje Wasze wątpliwości.

Wśród przedsiębiorstw, które zaprezentują się za niecałe dwa tygodnie, będzie można spotkać Let's Play. Zajmują się oni sprzedażą gier oraz organizacją wydarzeń z grami planszowymi. Panią Joannę oraz Pana Radosława będziecie mogli podpytać o każdą planszówkową wątpliwość - niech Was jednak nie zwiedzie ich uśmiech, gdy już siądą do stołu, bo gracze z nich równie dobrzy! Let's Play zaprezentuje ponadto produkty firmy Granna, która również wspiera nasze wydarzenie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni!


Ale to nie wszystkie informacje! Zapraszamy także na turnieje w gry Imionki oraz Sherlock!

Imionki to świetna zabawa dla najmłodszych. W grze wymyślamy imiona dla bajkowych stworzeń i staramy się jak najlepiej je zapamiętać, ponieważ punkty zdobędzie tylko ten, kto pierwszy poda prawidłową nazwę Imionka.

Do gry zapraszamy najmłodszych uczestników. Oczywiście na najlepszych czekają wspaniałe nagrody!Z kolei starszym proponujemy wcielenie się w słynnego detektywa i rozwiązywanie zagadek rodem z najmroczniejszego kryminału.

Sherlock to szybka gra dedukcyjna, w której zbieramy poszlaki, aby prawidłowo wskazać przestępcę jako pierwsi spośród graczy. Mimo swojej prostoty, każde rozdanie zapewnia doskonałe rozruszanie szarych komórek.


Raz jeszcze serdecznie dziękuję za wsparcie naszego wydarzenia.
Bebok