piątek, 27 października 2017

Z dziennika badacza - 27 X '17

Wystawa to nie tylko okazja do obejrzenia i wypróbowania ciekawych rozrywek, ale również szansa na zakup oraz sprzedaż gier w profesjonalnym Antykwariacie.
Za organizację wspomnianego miejsca odpowiada Przy Planszy - grupa hobbystów-entuzjastów z Katowic. Niektórzy z Państwa mieli już okazję poznać ich na wcześniejszych edycjach naszej wystawy, zaś nieobecnych zapraszamy do nadrobienia tej wiedzy.


Dla usprawnienia działania Antykwariatu, proszę zapoznać się z takim formularzem. Można sporządzić go wcześniej, można wypełnić go również na miejscu - wszystko dla Państwa wygody.Ponadto, Przy Planszy zaprezentuje najnowsze wydruki wydawnictwa Egmont: Ewolucję, Ryzyk Fizyk, Torres oraz Ubongo. Zaś wszystkich, którzy zaznajomią się z prezentacjami zapraszamy na quizy wiedzy o tych tytułach. O godzinie 17:00, zarówno w sobotę, jak w niedzielę, uczestnikom zostaną ogłoszone pytania konkursowe. Najszybsi, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi zdobędą nagrody rzeczowe.Tymi informacjami żegnam się z Państwem w tym tygodniu i życzę miłego weekendu.

Bebok