środa, 12 października 2016

PrzyPlanszy - tradycyjnie, ale także innowacyjnie

Siódma edycja Beboka nadchodzi wielkimi krokami i nie wyobrażamy sobie ani jej, ani kolejnych imprez bez asysty przyplanszy.

Jacek, Grzegorz i inni PrzyPlanszowcy będą do Waszej dyspozycji przez cały czas konwentu - pokażą Wam planszowe nowości, wytłumaczą zasady i pewnie chętnie zagrają partyjkę lub dwie... Ewentualnie osiem ;)

Tradycyjnie będziecie mieli również do dyspozycji Giełdę Gier Używanych - miejsce, gdzie w całkiem uczciwych cenach możecie zakupić używane planszówki, a także sami wystawić na sprzedaż gry, które już się ograły lub zwyczajnie nie przypadły do gustu. Będzie jednak o tyle innowacyjnie, że pod tym adresem znajdziecie system, w którym już teraz możecie ogłosić swoje oferty sprzedaży oraz przejrzeć tytuły już znajdujące się na naszej giełdzie. 

Po zarejestrowaniu się jako nowy użytkownik lub zalogowaniu jako istniejący mamy możliwość rejestracji on-lin swoich gier (Moje gry), które następnie są prezentowane jako gry zgłoszone na giełdę. Gry które dotrą na giełdę fizycznie będą widoczne jako dostępne. Tak więc każdy kto podczas Beboka wejdzie na strony przyplanszy.pl (Gry dostępne) będzie mógł zobaczyć on-line co można kupić. Tak samo osoby oddające gry na giełdę mogą on-line śledzić co się sprzedało.

Tradycyjnie z każdej transakcji 2,00 PLN trafia do puli, z której rozlosowane zostaną nagrody dla kupujących.


Zachęcamy do spróbowania wystawienia kilku gier na giełdę i podzielenia się uwagami z wersji on-line. Zaś pod linkiem dostępny jest do pobrania arkusz zgłoszeniowy gier dla tych, którzy preferują tradycyjne metody.