czwartek, 20 października 2016

Ostatnia prosta

Do Beboka zostały już tylko dwa dni, więc przedstawiamy Wam garstkę postapo informacji:

Zachęcamy Was do przybywania w stylizacji post-apokaliptycznej. Bardzo mile widziane stroje skonstruowane ze starych szmat, kapsli i zupełnie nie pasujących do siebie rzeczy w pełni odbiegających od współczesnych standardów mody. Podczas imprezy będzie możliwość dopracowania swojego stroju, uświetnienia go rozmaitymi detalami, a nawet stworzenia stylówki postapokaliptycznego badassa zupełnie od zera! Osoby, które zjawią się na konwencie w strojach postapo mogą także liczyć na drobną zniżkę przy akredytacji*.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Pimp my outfit". Zawody będą polegały na stworzeniu swojej bezbłędnej postapo stylówki w ograniczonym czasie z niczego! No dobra, dostaniecie od nas kilometr taśmy montażowej i kupę szmat ;) Konkurs już w niedzielę o 12:00.

Ponadto, na ostatniej prostej zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni spontanicznym wsparciem ze strony sklepów Dragonus i Battle-Models. Dziękujemy!


 * Wiemy, że każdy ma prawo biegać po radioaktywnych terenach w krótkich spodenkach i zwykłej koszuli. Strój postapo ma jednak umożliwić osobie, która go nosi przeżycie w tych warunkach, włączając w to: spotkania z mutantami, gangami, chmury pyłu, kilkudniowy brak wody pitnej, etc. C'mon! ;)