wtorek, 6 września 2016

Mistrzu Gry! Nie czekaj i zgłoś sesję RPG

Kwintesencją konwentu Bebok są sesje gier fabularnych przygotowywane przez naszych uczestników, niezastąpionych Mistrzów Gry. I tym razem zachęcamy wszystkich Mistrzów do zgłoszenia propozycji przygód, które chcieliby poprowadzić w trakcie trwania konwentu.

Dla każdej drużny na terenie konwentu przygotowane zostanie wygodne miejsce na sesję, zestaw do pisania, woda, kawa i herbata.

W nagrodę za pracę Mistrzów Gry, dla każdego prowadzącego sesję przygotowaliśmy zestaw kości RPG, które będziecie mogli odebrać w akredytacji.

Jak zgłosić sesję?

Jeżeli jesteś Mistrzem Gry i chciałbyś na Beboku poprowadzić sesję RPG masz możliwość zgłoszenia jej przed konwentem. Aby to zrobić wypełnij formularz i prześlij go na adres e-mailowy bebok.bytom[at]gmail.com Koordynatorzy umieszczą informacje o Twojej sesji w tabeli oraz na stronie internetowej.

Możesz również zgłosić sesję w trakcie trwania konwentu. Poinformuj o swoich planach w akredytacji. Koordynatorzy udostępnią Ci specjalną kartę sesji, którą wypełnisz, a następnie zawiesisz na tablicy gier.  Później będziesz musiał poczekać na zgłoszenie się chętnych graczy.

Jak zapisać się na sesję?

Jeżeli jesteś Graczem i interesuje Cię tylko gra w gry fabularne możesz zapisać się na sesję przed konwentem. Aby to zrobić prześlij na adres e-mailowy bebok.bytom[at]gmail.com wiadomość, że chcesz uczestniczyć w sesji zaprezentowanej w tabeli. Przed konwentem koordynatorzy umieszczą informacje o Twoim udziale w sesji w tabeli oraz na stronie internetowej. Dzięki elektronicznemu zapisaniu się na sesję, masz pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca.