poniedziałek, 1 lutego 2016

Bebok ponownie zawita do Siemoni

Bebok - edycja specjalna to jednodniowa impreza propagująca rozrywkę jaką są gry planszowe. Każdy z uczestników może przyjść na konwent i skorzystać z wypożyczalni nowoczesnych gier planszowych, a następnie zagrać w wybrany przez siebie produkt.

Na Beboku nie przewidziano prelekcji, gier LARP i innych pokazów. Bebok to święto fanów gier planszowych. W chwili obecnej udało się nam wypracować własną markę, która jest rozpoznawalna w Fandomie. Głównym celem organizacji Beboka jest stworzenie małej, lokalnej imprezy dla osób chcących poznać inne formy rozrywki i spędzania wolnego czasu. Do tej pory wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Bytomiu zorganizowaliśmy sześć edycji Beboka. W roku 2015 odbyła się pierwsza tego typu impreza w Bibliotece Publicznej w Siemoni. Dzięki dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach mamy możliwość powtórzenia planszówkowego wydarzenia w Siemoni.

Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie! Przyjdź i graj ile tylko starczy Ci sił!

Data i miejsce:

Bebok - edycja specjalna odbędzie 27 lutego 2016 roku we wsi Siemonia, w województwie Śląskim (niedaleko lotniska Pyrzowice). Atrakcje Beboka będą zlokalizowane w Domu Kultury w Siemoni, znajdującym się przy ulicy 1 Maja 3, 42-595 Siemonia. 

Impreza będzie trwała 7 godzin, 10:00 - 17:00 w sobotę.

Koszt uczestnictwa:

Uczestnictwo w imprezie jest darmowe.

Kontakt:

Wszelkie pytanie prosimy kierować na adres e-mail: bebok.bytom[at]gmail.com