piątek, 7 listopada 2014

Z wielką dumą informujemy, że Beboka wesprze największy polski sklep z grami planszowymi - Rebel! Dzięki tej współpracy nasz Pokój gier zasilą kolejne mocne tytuły, m.in. Koncept czy Splendor. Sprawdźcie koniecznie nasze nowe nabytki w dziale Pokój Gier!
 
http://www.bebok.bytom.pl/p/pokoj-gier.html

Ale to nie wszystko! Wsparcie Rebela owocuje kolejnymi konkursami planszówkowymi z nagrodami!

Turniej Jungle Speed

W sobotni wieczór będziecie mogli zmierzyć się w fantastycznej grze imprezowej Jungle Speed! Na poprzedniej edycji zawodnicy prezentowali światowy poziom spostrzegawczości i chociaż walka o totem była twarda i nieustępliwa, na szczęście odbywała się przy salwach śmiechu i nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. W tym roku także nie zabraknie emocji, bo również będzie o co walczyć! Drugi bebokowy Turniej Jungle Speed w kategorii Open zbliża się zdecydowanie szybciej niż armia Dzikich do Westeros! Zacznijcie trenować już dziś!

Turniej Dixita

Z kolei w niedzielę damy się ponieść wyobraźni w konkursie Dixit. Sprawdzimy, kto najbardziej zaskoczy nas swoim sprytem i intuicją. Zapraszamy wszystkich bebokowiczów do gry, gdzie jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów! Wspaniała gra, wspaniała zabawa i wspaniałe nagrody - czy możecie wyobrazić sobie lepsze połączenie?