środa, 12 listopada 2014

Wór atrakcji od NACH Teamu!

NACH Team czyli Nagły Atak Chmielu to grupa zapaleńców rozbawiająca konwentowych gości do łez. Jeżeli chcesz się dobrze bawić i nie boisz się spróbować na konwencie czegoś nowego to dobrze trafiłeś. Gry i zabawy NACH Teamu usatysfakcjonują nawet największych odludków i mruków. 


Oto co NACH Team przygotował dla Was na Beboku:

GoTowe kalambury Nach Teamu

Sobota, 12:00-15:00

Ci, którzy mieli okazję uczestniczyć w kalamburach grupy NACH Team nabyli święte przekonanie, że kalamburem można pokazać absolutnie wszystko, od lukrowanego lodzika po alumna falsecistę. Niektórzy opanowali tę sztukę do perfekcji i super trudne hasła to dla nich żymła z tuśtym. Tym razem NACH przygotował specjalną edycję hardcorowych kalamburów w klimacie Gry o Tron. Jesteśmy ciekawi jak sobie z nimi poradzicie! Zapraszamy nowicjuszy i weteranów do wspólnej zabawy!

Uwaga! Znajomość nazw własnych, np. imion postaci z GoT nie będzie potrzebna!

Karaoke Power Point – Starcie Królów – special Bebok edition

Sobota, 15:30-18:00

Wyobraź sobie, że jesteś królewskim strategiem i właśnie przygotowujesz podbój Westeros. Już czujesz pod palcami chłodne oparcie żelaznego tronu, jednak zanim na nim zasiądziesz musisz pokonać to, co stanie na Twojej drodze. Siłą, sprytem lub swoją tajną bronią. Genialny plan podboju przedstawisz przy pomocy prezentacji w Power Poincie. Kreatywność i zdolności improwizacyjne z całą pewnością się przydadzą.

Publigenerator niestworzonych historii


Niedziela, 12:00-15:00

Dawno, dawno temu… Albo nie, zupełnie niedawno. Za górami, za lasami, za siedmioma autostradami, w małym domku… Nie! W wypasionej willi z windą i basenem żył sobie… Nie! Żyli, żyli w radosnej komunie narratorzy tejże opowieści.

Publigenerator to nowa zabawa NACH Teamu, w której historię tworzycie Wy! Mistrz, prowadzący zabawę stoi na straży kupy całości i rozstrzyga ewentualne spory. Cała reszta należy do publiczności.


Po więcej informacji o NACH Teamie zajrzyjcie na ich Fan Page na Facebooku.