piątek, 7 listopada 2014

Unikatowy turniej drużynowy Neuroshimy Hex!

Dzień: sobota
Godzina: 13:30

Uważasz że jesteś dobry w Neuroshime Hex, ale w kluczowym momencie na turnieju nie podeszła ci atomówka? Jeśli tak to ten turniej będzie czymś dla ciebie! Teraz znajdź tylko partnera i szybko do zapisów, bo ilość miejsc ograniczona, a nagrody same się nie wygrają!

Turniej w takiej formule zostanie przeprowadzony po raz pierwszy w Polsce, nikt tego jeszcze nie próbował, co czyni jego uczestników wyjątkowymi!

Formuła turnieju jest wzorowana na zasadach rozgrywek brydża sportowego i zakłada całkowitą eliminację czynnika losowego z Hexa. Wszyscy gracze będą grali żetonami poustawianymi w odpowiedniej kolejności wylosowanej wcześniej przez organizatorów. Dzięki temu przegranie poszczególnej gry nie oznacza przegrania całego meczu, wystarczy tylko że partner nadrobi stracone przez ciebie punkty życia w następnej rozgrywce, grając armią twojego przeciwnika. Później już tylko zostaje wygrać fazę grupową, przedostać się do drabinki turniejowej, zajść do finału i wygrać mecz na pokazowym egzemplarzu gry przy widowni skandującej nazwę twojej drużyny by otrzymać nagrody z rąk samego przedstawiciela wydawnictwa Portal. Bułka z masłem, zapraszam!

Chęć udziału w turnieju i pytania o formułę konkursu prosimy zgłaszać ma mail: bebok.bytom@gmail.com