wtorek, 11 listopada 2014

Nie tylko dla najmłodszych - Planszopernik!

Konwent Bebok to impreza zarówno dla starszych, jak i młodszych. A o tym, że nasza młoda gwardia ma wielki potencjał przekonaliśmy się już dawno - dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bytomiu mają swój własny szkolny klub planszówkowy, Planszopernik. Grupa pod nadzorem pana Bartka Zbączyniaka dzielnie radzi sobie z coraz trudniejszymi tytułami, a w ostatnich miesiącach stworzyli i wydali, przy wsparciu miasta Bytom, własną grę planszową - Tajemnica Srebrnego Miasta, o której pisaliśmy już w ubiegłym miesiącu.

W ramach naszej współpracy, bebokowicze także udzielają się w ich szkolnych inicjatywach, spójrzcie tylko na te zdjęcia

Planszopernika nie zabraknie także na tegorocznej edycji Beboka. Najmłodsi planszomaniacy będą prezentować swoją świetną grę i warto poświęcić im trochę czasu, bo zapowiadają atrakcje z nagrodami!

Pytajcie o Tajemnicę Srebrnego Miasta na Beboku, naprawdę warto zagrać!Planszopernicy spotykają się w każdy czwartek (dzieci) o 13:30 i 14:30, natomiast ich rodzice (tak, tak, rodzice też grają!) co dwa tygodnie w środę o 17:00. Na najbliższym spotkaniu, 12 listopada o 17, przygotowaliśmy dla nich bebokową niespodziankę, więc zapraszamy wszystkich planszówkowiczów bez wyjątku w imieniu swoim oraz Planszopernika!