wtorek, 4 listopada 2014

Przebiegłe Wielbłądy i Lucrum Games

Nie musicie jechać do zoo, żeby zobaczyć wielbłądy, wystarczy przyjść na Beboka! Najlepsza gra planszowa roku 2014 na Beboku? Oczywiście! Wydawnictwo Lucrum Games i gra "Przebiegłe Wielbłądy" pojawią się na naszym konwencie! Cały świat szaleje na ich punkcie, a najwyższym dowodem uznania jest zdobycie Spiel des Jahres - najbardziej prestiżowa nagroda w świecie gier planszowych.

Dlaczego "Przebiegłe Wielbłądy" to gra genialna? Zasady można wytłumaczyć w niecałe 5 minut, a rozgrywka z udziałem nawet ośmiu graczy może zająć niespełna kwadrans! Gra jest wyjątkowo fascynująca zarowno dla młodszych, jak i starszych graczy - po rozgrywce każdy ma ochotę na kolejną partię!

Ponadto, na Beboku będziecie mogli zagrać i... wygrać grę! Lucrum Games przygotowało specjalnie dla Was prezentację gry oraz turniej "Przebiegłych Wielbłądów"! Obserwuj, typuj zwycięzców i przegranych. Daj się ponieść atmosferze gonitwy, ale bądź czujny! To przebiegłe wielbłądy! Mogą Cię zrobić w konia! Lecz jeśli wykażesz się świetną intuicją, Bebok sowicie Cię wynagrodzi!