środa, 5 listopada 2014

Fantastyczne prezentacje przyPlanszy

Jacek Kobiela z przyPlanszy.pl poprowadzi dla Was dwie fantastyczne prezentacje. Oto zajawki:

Doomtown Reloaded

Wyobraź sobie, że Twój koń zatrzymał się na skraju kanionu. Przed Tobą w blasku zachodzącego słońca rozciąga się malownicza Gomorra. Robotnicy pracują w kopalniach, barmani serwują gościom najlepsze drinki, tancerki rozbawiają publiczność. Wszystko wydaje się piękne i sielankowe, ale Ty wiesz, że Gomorra ma też swoją ciemną stronę - żądni władzy politycy knują swoje spiski, bandyci ukrywający się w mieście w każdej chwili mogą skierować rewolwer w Twoją stronę a na obrzeżach miasta podobno grasują demony... Ruszasz z kopyta, w końcu też chcesz uszczknąć coś dla siebie, prawda?

Doomtown Reloaded to klimatyczna gra karciana przenosząca nas w realia westernu, steampunka i fantasy. Stwórz własną talię, osiodłaj konia i rusz w najbardziej niebezpieczną z przygód na Dziwnym Zachodzie! Polityczna walka, śmiertelne pojedynki, "oświeceni" szamani czy szaleni naukowcy ze swoimi gadżetami - śmiesznymi i przerażającymi zarazem - to tylko zalążek tego, co może spotkać Cię w Doomtown Reloaded!

Dungeon Fighter 
 
Każdy z nas na pewno doświadczył kiedyś rzutu kostką. Rzucaliśmy w wielu sytuacjach w grze, np. żeby przesuwać pionki na planszy czy określić statystyki postaci. A czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się rzucić kostką do, hmmm... celu? :)

Dungeon Fighter to świetna gra planszowa o eksplorowaniu lochów i walce ze złymi stworami. Najciekawszym elementem jest jednak to, aby rzucając kośćmi dosłownie TRAFIĆ przeciwnika! Spróbuj trafić Meduzę z zamkniętymi oczami! Atakuj bronią dystansową oddalony od planszy! Pamiętaj, rzut liczy się tylko wtedy, gdy trafisz kostką w odpowiednie pole. Przyjdź na Beboka i zagraj z nami w Dungeon Fighter!