wtorek, 7 października 2014

Sesje RPG na konwencie Bebok

Drodzy Mistrzowie Gry i Gracze! 

Na Beboku V postanowiliśmy wprowadzić zmiany w systemie sesji RPG. Na piątej edycji Beboka nie będzie sztywnego harmonogramu sesji i ograniczenia czasowego gry. Oznacza to, że każdy Mistrz Gry będzie mógł prowadzić swoją przygodę, kiedy tylko będzie miał ochotę i jak długo będzie tego potrzebował. Zmartwieniem organizatorów będzie zapewnienie mu miejsca na poprowadzenie sesji. 

Jednocześnie chcemy poinformować, że dysponujemy ośmioma bardzo wygodnymi miejscami na sesje (trwającymi w tym samym czasie). Pomieszczenia są od siebie oddzielone i każde z nich dysponuje sporą liczbą stolików. Każdy z Graczy będzie miał gdzie położyć swoją kartę postaci, a Mistrzowi Gry nie braknie powierzchni na miliony notatek. 

Jeżeli zgłosicie swoje sesje przez Internet, korzystając z formularza sesji umieszczonego w prawej kolumnie strony, możecie być pewni, że Wasza sesja zostanie rozlokowana w jednej z wygodnych sal. Jeżeli tego nie zrobicie, istnieje ryzyko, że będziemy musieli zorganizować Wam miejsce na korytarzu lub w holu budynku.

Zachęcamy Was do korzystania z formularza sesji. Im wcześniej go wypełnicie i nam odeślecie, tym więcej Graczy będzie miało okazję zobaczyć Wasze propozycje gry.

Mistrzowie Gry, żeby było Wam miło postanowiliśmy nagrodzić Wasz trud i okazaną pomoc. Podczas Beboka V, za poprowadzoną sesję RPG, otrzymacie od nas komplet Kości RPGowych.