poniedziałek, 13 października 2014

Bestiariusz.pl - potworrrrrrrnie fantastyczny!

Przedstawiamy Wam kolejnych bebokowych pomocników - portal Bestiariusz.pl Zbiorowisko potworów wszelkiej maści i levelów jest z nami od samego początku i daje nam mocne wsparcie w mediach. Musicie ich znać. Większość z Was zapewne regularnie tam zagląda. Newsy, nowinki, artykuły z dziedziny fantasy i science-fiction to właśnie ich specjalność.Sami o sobie:

"Bestiariusz to serwis poświęcony fantastyce i temu co z nią związane. Na stronie można przeczytać zarówno recenzje najnowszych książek, filmów i gier, jak i przekrojowe artykuły o tym, czym jest fantastyka i jak się ona objawia.

Naszą misją jest promowanie szeroko pojętej fantastyki. Pragniemy wspierać wszelkie projekty i produkty wychodzące na polskim rynku i informować o najciekawszych dziełach z zagranicy.
W skład redakcji wchodzi grupa osób pasjonujących się tą sferą kultury. Oprócz pracy na rzecz innych, chcemy się przy tym dobrze bawić. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, napisz. Współpraca z nami na pewno będzie ciekawym doświadczeniem."