piątek, 3 października 2014

Bebok is coming!

Gdy obudziłem się rano wiedziałem, że coś się dzieje. Czułem to w kościach... Bebok is coming...

Eddard Starczyk


Nadchodzi piąta edycja Beboka - śląskich dni z grami fabularnymi i grami planszowymi. Impreza  odbędzie się 22 i 23 listopada 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu. Konwent będzie trwał od 10:00-19:00 w sobotę i niedzielę. Przy nadchodzącej edycji konwentu postanowiliśmy wyjść naprzeciw 50 osobom z odległych rejonów Polski. Właśnie dla Was przygotowujemy specjalne miejsce noclegowe, w którym będziecie mogli odpocząć po wielu godzinach dobrej zabawy.

Bebok to gry fabularne, planszowe i wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy. Możecie być pewnie, że i tym razem nie zabraknie dla Was ciepłej herbaty i pysznych ciasteczek.

Dodatkowo, planujemy poszerzyć liczbę atrakcji, z których będziecie mogli korzystać na Beboku. Zaglądajcie regularnie na naszą stronę internetową www.bebok.bytom.pl i Fan Page. Dzięki temu możecie być pewnie, że nie ominie Was żadna z ważnych informacji.

Jeżeli macie jakieś pytanie piszcie śmiało na naszego maila bebok.bytom[at]gmail.com Zawsze postaramy się Wam wszystko wyjaśnić i pomóc.