środa, 28 maja 2014

NACHTowe zagadki


Oj, będzie się działo!


Sobota:
12:00 - 15:00 Hardcorowe kalambury
16:00 - 18:00 Karaoke Power Point

Niedziela:
12:00 - 15:00 Whose Line Is It Anyway?

Opis:
KALAMBURY. Pokazywanie trudnych i bardzo trudnych haseł bez wydawania dźwięków, bez użycia rekwizytów i w bardzo ograniczonym czasie to wyzwanie dla Waszego intelektu, kreatywności a często i wygimnastykowania. Dla jednych to nie lada zagwozdka, inni odkryją w sobie talenty, o których nie mieli pojęcia. Są też tacy, którzy zjedzą je na śniadanie. Jedno jest pewne - Hardcorowe Kalambury NACH Teamu to świetna zabawa, integracja i gwarantowana satysfakcja!

KARAOKE POWER POINT. Wyobraź sobie, że właśnie stanąłeś przed rzeszą słuchaczy czekających w napięciu na Twoją niepowtarzalną prezentację. Prezentacja będzie o... No właśnie. Kolejny kreatywny konkurs NACHa, podczas którego wcielasz się w osobę przedstawiającą słuchaczom temat o którym najpewniej nie masz pojęcia. Wykorzystaj swoje zdolności aktorskie w taki sposób, aby Twoje audytorium wyszło z tego wykładu usatysfakcjonowane. Najlepiej śmiechem. Najciekawsze prezentacje zostaną suto nagrodzone. Duża widownia mile widziana.

WHOSE LINE IS IT ANYWAY? Ten konkurs to tak na prawdę jedno wielkie interaktywne przedstawienie, które sami tworzycie. Krótkie scenki, podczas których wcielicie się w różne role, m.in. uczestników "Randki w ciemno", czy bohaterów znanych Wam filmów, kipiące absurdem, błyskotliwością i humorem. Tu punkty się nie liczą, a jedynie wyśmienita zabawa, zarówno dla "aktorów", jak i publiczności.