wtorek, 15 października 2013

Uruchamiamy zgłaszanie sesji RPG

Bebok – śląskie dni z grami fabularnymi i planszowymi odbędzie się już za miesiąc!

W związku z tym, prosimy wszystkich Mistrzów Gry, którzy zdecydują się współtworzyć z nami Beboka o rozpoczęcie zgłaszania sesji RPG. Jeżeli wiecie, że chcecie poprowadzić dajcie nam znać. Krótki opis sesji, liczba graczy i sprecyzowany system to wystarczające dane, aby już teraz narobić Graczom apetytu na waszą przygodę. Dzięki zgłoszeniu sesji inni uczestnicy imprezy będą mogli zaplanować szczegółowo swój plan dnia. Pamiętajcie również, iż zarówno Mistrzowie Gry jak i Gracze będą mieli szansę otrzymać od nas nagrody, jako podziękowanie za współtworzenie Beboka.

Jak zgłosić sesję?

Jeżeli jesteś Mistrzem Gry i chciałbyś na Beboku poprowadzić sesję RPG masz możliwość zgłoszenia jej przed konwentem. Aby to zrobić wypełnij formularz i prześlij go na adres e-mailowy bebok.bytom[at]gmail.com Koordynatorzy umieszczą informacje o Twojej sesji w tabeli oraz na stronie internetowej.
Możesz również zgłosić sesję w trakcie trwania konwentu. Poinformuj o swoich planach w akredytacji. Koordynatorzy udostępnią Ci specjalną kartę sesji, którą wypełnisz, a następnie zawiesisz na tablicy gier.  Później będziesz musiał poczekać na zgłoszenie się chętnych graczy.

Jak zapisać się na sesję?

Jeżeli jesteś Graczem i interesuje Cię tylko gra w gry fabularne możesz zapisać się na sesję przed konwentem. Aby to zrobić prześlij na adres e-mailowy bebok.bytom[at]gmail.com wiadomość, że chcesz uczestniczyć w sesji zaprezentowanej w tabeli. Przed konwentem koordynatorzy umieszczą informacje o Twoim udziale w sesji w tabeli oraz na stronie internetowej. Dzięki elektronicznemu zapisaniu się na sesję, masz pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca.
Formularz zgłaszania sesji