środa, 23 października 2013

MEGA atak Nagłego Ataku Chmielu, czyli NACH Team daje czadu!

Ekipa NACH Team jest nie do zdarcia. Na Beboku 3 dadzą Wam taki wycisk, że nie pozbieracie się ze śmiechu do Świąt Bożego Narodzenia. Spójrzcie co dla Was przygotowali i zacznijcie już ćwiczyć przed lustrem.

KONKURS 1
 

Grupa NACH Team zapewni Wam ostrą rywalizację w kalamburowych szrankach!

NACH Team to czteroosobowa grupa kalamburowych koksów, w skład której wchodzą: Dominika "Magia" Radwańska, Natalia "Nadya" Dołżycka, Aleksander "Emu" Ciesiołkiewicz oraz Karol "Evanec" Radomski. Grupa jest organizatorem cyklicznego eventu Kalambury Serious Evening w chorzowskiej Rebelia Pub&Restaurant


Tytuł: Kalambury Serious Event Bebok Edytion
Dzień: sobota
Godzina: 11:00
Liczba uczestników: min. 3 drużyny, max. 5 drużyn
Czas: 3 h
Opis: Grupa NACH Team przygotuje kalambury z najwyższej półki poziomu semi-hard. Jeśli chciałbyś się przekonać, że nie ma słów nie do pokazania i jesteś przekonany, że potrafisz w kilka sekund pokazać słowa "alumn" oraz "trójmagiczny", ten konkurs jest dla Ciebie! Uczestnikami konkursu mogą być drużyny 3-5 osobowe, z których każda wyłoni lidera. Uczestnicy po kolei będą pokazywać swoim drużynom hasła. Za każde prawidłowo odgadnięte hasło przyznany zostanie punkt. Wygra ta drużyna, która zgromadzi ich najwięcej. Dobra zabawa g-w-a-r-a-n-t-o-w-a-n-a!
 

KONKURS 2

Grupa NACH Team jest wyspecjalizowana nie tylko w kalamburach! To mistrzowie od wszystkiego.

Tytuł: Whose Line Is It Anyway
Dzień: sobota
Godzina: 15:00
Liczba uczestników: dowolna
Czas: 3 h
Opis: Konkurs, w którym uczestnicy odgrywają w całości improwizowane scenki wcielając się w różne postacie. W zabawie ważna jest publiczność, która – tak jak prowadzący – nie tylko narzuca bohaterom role i style do odegrania, ale także sama często uczestniczy w scenkach. Whose Line Is It Anyway to show, w którym wszystko jest ustawione, a punkty i tak nie mają żadnego znaczenia. Zapraszamy mistrzów improwizacji i nie tylko - duża dawka absurdu i jeszcze większa dobrej zabawy!
 

KONKURS 3

Tytuł: PowerPoint Karaoke
Dzień: Niedziela
Godzina: 12:00
Liczba uczestników: dowolna
Czas: 3h
Opis: Masz gadane? Potrafisz mówić o czymkolwiek nawet bez przygotowania? Weź udział w nowej, zwariowanej konkurencji NACH Team - PowerPoint Karaoke.

Twoim zadaniem będzie mówić o przygotowanej przez NACH prezentacji PowerPoint. Temat, slajdy i czas prezentacji poznasz dopiero wychodząc na scenę!

Jak to wygląda w praktyce? Zobacz sam. Powodzenia.