niedziela, 13 października 2013

Afterparty w Rudym GobliniePanie i Panowie!

Mamy przyjemność poinformować, iż sobotnie, bebokowe afterparty odbędzie się w Rudym Goblinie w Katowicach. Ta najbardziej fandomowa knajpa na południu Polski (a może nawet i w całej Polsce) będzie naszą bazą, w której będziemy mogli omówić wszystkie rozegrane sesje, partie planszówek lub dalej kontynuować grę!

Plan wieczoru wygląda następująco: po zakończeniu Beboka w sobotę o godzinie 19:00 udajemy się na dworzec autobusowy znajdujący się niedaleko MDK. Komunikacją miejską podjeżdżamy do Katowic i niczym Aragorn wjeżdżający do Gondoru wchodzimy do Rudego Goblina.

W drogę powrotną, o godzinie 03:00 w nocy zabierze nas specjalny, wynajęty autobus. Planujemy, aby busik zabrał chętne osoby z Katowic do przystanku docelowego Bytom dworzec autobusowy. Jeżeli jesteście chętni skorzystać z takiej formy powrotu do Bytomia dajcie nam o tym znać w komentarzach na Facebooku. Istnieje możliwość, że będziemy potrzebowali pomyśleć o dwóch busach lub jednym większym autokarze.

Więcej szczegółów odnośnie przygody w Rudym Goblinie będzie pojawiało się na Facebooku naszego wydarzenia. Zaglądajcie tam regularnie.