czwartek, 9 maja 2013

Turnieju nieustającym The Resistance: Agenci Molocha

Zapraszamy wszystkich do udziału w Turnieju nieustającym The Resistance: Agenci Molocha.
 
Gra karciana The Resistance: Agenci Molocha to polska edycja jednego z największych przebojów na targach gier w Essen 2010. To nowatorska wariacja na temat znanej w Polsce gry Mafia – wariacja bez eliminacji graczy, z czasem rozgrywki około 30 minut z możliwością gry od 5 do 10 graczy!

Tytuł: Turniej nieustający The Resistance: Agenci Molocha
Dzień: Sobota i niedziela
Godzina: Co półtorej godziny począwszy od 10:30 w sobotę
Liczba uczestników: dowolna
Opis: W trakcie całego Beboka będzie się odbywał turniej nieustający gry towarzyskiej The Resistance: Agenci Molocha. W ciągu konwentu, co każde półtorej godziny rozegramy jedną partię Resistanca, z której zwycięzca otrzyma 1 punkt. Osoba z największą liczbą punktów (po ostatniej rozegranej na konwencie partii) zostanie okrzyknięta Bebokowym Mistrzem Spisków, a tytuł nie pozostanie bez nagrody. Przekonaj wszystkich do swoich racji i wygraj partię. W następnej rozgrywce udowodnij, że poprzednie spiski to tylko jednorazowy wybryk i więcej się to nie powtórzy. Graj tak długo, aż nikt nie będzie wiedział kim tak naprawdę jesteś.

Zapisy na samym Beboku na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Nie wzięcie udziału w zadeklarowanej rozgrywce będzie karane punktami ujemnymi!